Forum grada Preloga
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum grada Preloga

Dobrodosli na novi forum
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Prijedlozi i vaše kritike

Go down 
Autor/icaPoruka
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 127
Join date : 18.07.2008
Age : 44
Lokacija : Pala Ferry

Prijedlozi i vaše kritike Empty
PostajNaslov: Prijedlozi i vaše kritike   Prijedlozi i vaše kritike I_icon_minitimepet srp 18, 2008 10:40 am

Ovdje Vi forumasi slobodno napisete prijedloge, kritike i ostalo cega se sjetite da je pozeljno promijeniti ili dodati ovome forumu...

U POTFORUMU "NASA OKOLNA MJESTA" , NITKO NIJE NAMJERNO ZABORAVLJEN, SAMO JE TRENUTNO IZOSTAVLJEN. BEZ LJUTNJE. PRIPADAJUCE MJESTO KOJE TRENUTACNO NIJE U RUBRICI, NA ZAHTJEV INTERESIRANIH OSOBA MOZE SE DODATI ODMAH. MEDJUTIM, POSTO JE SITUACIJA DA DOSTA LJUDI KORISTI "MODEM VEZE" (NE SVOJOM KRIVICOM, VEC ZBOG TOGA STO T-COM NIJE PRISTAO NA TO); TE SU MNOGI ONEMOGUCENI GLOBALNOM SURFANJU NA INTERNETU, UZ TO MNOGI NE ZNAJU ZA POSTOJANJE "prelog.net". NPR. MJESTA POPUT DRASKOVEC, CIRKOVLJAN I OTOK OVDJE NEMAJU OTVORENU NI JEDNU TEMU. STOGA, SMATRAM DA JE "ZA SAD" JOS NEPOTREBNO UKLJUCITI I I DRUGA MJESTA DOK VRIJEME NE POKAZE SVOJE.
Administrator

Zahtjeve i kritike saljite ovdje (brzi odgovor)
[Vrh] Go down
https://prelog.forumcroatian.com
Gost
Gost




Prijedlozi i vaše kritike Empty
PostajNaslov: Re: Prijedlozi i vaše kritike   Prijedlozi i vaše kritike I_icon_minitimepet srp 18, 2008 10:40 am

trebalo bi otvoriti temu ili komentiranje, zašto uvijej preložani misle da su oni u prvom planu a ne recimo draškovec, cirkovljan itd, kao da u draškovcu mi ne znamo za internet i onda nam se administrator ispričava i daje šturo objašnjienje kao da smo došli iz druge galaktike...

VIDIŠ MENE PRVOGA SMETA ŠTO NISU UKLJUČENA I DRUGA MJESTA.
NEMOJ MISLITI DA JE SAMO TVOJE OSOBNO MIŠLJENJE MJERODAVNO. VRIJEME ĆE POKAZATI, PA VRIJEME VEĆ POKAZUJE....
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 127
Join date : 18.07.2008
Age : 44
Lokacija : Pala Ferry

Prijedlozi i vaše kritike Empty
PostajNaslov: Re: Prijedlozi i vaše kritike   Prijedlozi i vaše kritike I_icon_minitimepet srp 18, 2008 10:41 am

Gost je napisao/la:
trebalo bi otvoriti temu ili komentiranje, zašto uvijej preložani misle da su oni u prvom planu a ne recimo draškovec, cirkovljan itd, kao da u draškovcu mi ne znamo za internet i onda nam se administrator ispričava i daje šturo objašnjienje kao da smo došli iz druge galaktike...

Dobro da se "netko" javio s kritikama. Zapravo, nisam mislio na nista takvo sto ste gore bili opisali. Forum je postavljen kako bi se prikljucilo sto vise nasih ljudi iz pripadajucih mjesta. Forum traje skoro pola godine, Draskovec nije uspio dobiti ni jednu-jedinu temu zbog toga sto nismo pronasli "pravog" moderatora kao i za druga okolna mjesta. Tko je u prvom planu, ne znam, iskreno politika ne balansira ovdje, forum je apsolutno nezavisan (moram pripaziti sto govorim) Ako mislite da sam trebao posloziti sva mjesta po abecednom redu pocevsi od Draskovca a Priloka strpati negdje u krajnje redove, onda bi sve izgledalo opet da se vrti oko Draskovca, zar ne..?
* Ima jos jedna opcija; pozeljno je registrirati se (jer gosti od danas vise nemaju pristupe drugim potforumima) javite se privatnim mailom, ako povremeno zelite otvarati teme koje su vezane uz vase mjesto, omogucit cu vam status moderatora za taj PP, ako pak nemate vremena time se baviti, pokusajte pronaci osobu voljnu sudjelovanja.

Pozdrav!

Citat :
VIDIŠ MENE PRVOGA SMETA ŠTO NISU UKLJUČENA I DRUGA MJESTA.
NEMOJ MISLITI DA JE SAMO TVOJE OSOBNO MIŠLJENJE MJERODAVNO. VRIJEME ĆE POKAZATI, PA VRIJEME VEĆ POKAZUJE....

Koja sam ono mjesta jos trebao dodati, Sv.Kriz , Podbrest ili Donji Kraljevec? Vrijeme pokazuje da su rubrike trenutacnih mjesta jos uvijek nepopunujene jer nedostaju raspolozivi moderatori.
[Vrh] Go down
https://prelog.forumcroatian.com
Sponsored content





Prijedlozi i vaše kritike Empty
PostajNaslov: Re: Prijedlozi i vaše kritike   Prijedlozi i vaše kritike I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Prijedlozi i vaše kritike
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» MAX-TV, nedostaci i kritike

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Forum grada Preloga :: KORIŠTENJE FORUMA-
Forum(o)Bir: