Forum grada Preloga
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum grada Preloga

Dobrodosli na novi forum
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Filmovi i serije po kioscima

Go down 
Autor/icaPoruka
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 127
Join date : 18.07.2008
Age : 44
Lokacija : Pala Ferry

Filmovi i serije po kioscima Empty
PostajNaslov: Filmovi i serije po kioscima   Filmovi i serije po kioscima I_icon_minitimepet srp 18, 2008 12:58 pm

Na kioscima se uvijek mogu pronaci stariji filmski hitovi koji su ujedno i prije prikazivani po lokalnim televizijskim postajama. Za 49 kuna mozete naici na dobre DVD-e koji su originalnom digitalnom obliku, a mozete i kak se kaze, vritnuti v kmicu, odnosno naici na losa izdanja bez 5,1 kanalnog zvuka i vise nego losom slikom, te prije nego sto bacite novac dobro razmislite sto kupujete. Sjecam se da sam na proljece kupio „Lovac na Jelene“ te sam ostao duboko iznenađen VHS-kvalitetom slike i 2.0 postavom zvuka. Zbilja tuzno. Za pohvaliti kupio sam 2 DVD izdanja za 39 kuna od UCD-a, i to „StarGate the Movie“ koji je imao visokokvalitetni zvuk 5,1 + DTS k tome jos „Direstor's Cut“ i „Flash Gordon“ verzija iz 80-tih. Rambo III, također je bilo odlicno izdanje.
No, kupujete li serije na kioscima, proci ce te dosta skupo. Tako „X-Files“ prva sezona kosta 349 kuna (7 DVD-a), Galaktika po disku 49 kuna (3 epizode) i td.. Sve u svemu preskupo, a puno je toga. Distributer Continental Film HR u zadnje se vrije dosta trudi i upravo zahvaljujuci njima imamo dosta hit serijala koje se prikazuju u svijetu i kod nas. Nedostaju mi neke SF serije, a poslije Galaktike, sigurno ce pokrenuti nove naslove.

Novo na kioscima:
DETALJNIJI PREGLED NA DVD IZDANJA PO KIOSCIMA > http://ekiosk.tisak.hr/dvd_i_i_cd_i

UMRI MUSKI 1, 2 i 3.
GALAKTIKA, sezona I, disk 4.


Filmovi i serije po kioscima 2001682424965905321_rs
Filmovi i serije po kioscima Galactica002nb8
[Vrh] Go down
https://prelog.forumcroatian.com
 
Filmovi i serije po kioscima
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Filmovi u videotekama

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Forum grada Preloga :: REKREACIJSKI DIO FORUMA :: Multimedija-
Forum(o)Bir: