Forum grada Preloga
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum grada Preloga

Dobrodosli na novi forum
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 300: Bitka kod Termopila

Go down 
Autor/icaPoruka
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 127
Join date : 18.07.2008
Age : 44
Lokacija : Pala Ferry

300: Bitka kod Termopila Empty
PostajNaslov: 300: Bitka kod Termopila   300: Bitka kod Termopila I_icon_minitimepet srp 18, 2008 12:54 pm

„300: Bitka kod Termopila“

"Spartanci, večeras ginemo u paklu"
Krvavo, fascinantno, "realno". Odlicna izvedba G.Butlera, iako su ga mnogi opisali kao "napuhanca", maksimalno pripremljen odglumio je velikog spartanskog vodju Leonida. Prikaz bitaka ni u Troyi, ni u Kingdom of Heaven, ni bilo gdje ne moze se uspoređivati s ovim. Kamera u jednom kadru prati svaki pokret i zamah... hocu rec, mekušci, neka ga rađe ne gledaju. Nekima je smijesno prikazano njih 300 (vojnika), odnosno, fanatizam prije pohoda u smrt. Ja sam to shvatio ozbiljno u tom trenutku stavljajuci se u njihov 'polozaj'. Ah, da, kao vrlo zestok uvod u film, nehumano za danasnji svijet kako spartanska djeca (novorođenčad) koja se rode s nekom manom (zakrzljala), bivaju odbačena (), tj; samo snazni ostaju na zivotu, ako je to tak bilo prema njihovi tradiciji. Zaboravio sam Perzijance, Kserks perzijski Velikan, prikazan kao opasni vladar tog doba, zaista, strah i trepet na platnu. Sta sve danas napravi digitalna animacija..

Proslo je 7 godina od Gladiatora, tek ovaj film stavljam u rank s njime. Moja konacna ocjena je 9/10

Prve reakcije u svijetu: http://www.net.hr/filmtv/page/2007/03/12/0257006.html

Kino najavu filma mozete pogledati na ovom linku

stim da morate imati obavezno instaliran "Flash player"

Slike iz filma:
300: Bitka kod Termopila 2005403962773267807rsxk2
[Vrh] Go down
https://prelog.forumcroatian.com
 
300: Bitka kod Termopila
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Forum grada Preloga :: REKREACIJSKI DIO FORUMA :: Multimedija-
Forum(o)Bir: